Aktualności

 • Drodzy Klienci, z przyjemnością informujemy o mega mocy nowości, które właśnie wprowadziliśmy do naszej oferty. Produkty, którymi chcemy się Państwu pochwalić to:

   - lampy obrysowe z grupy produktów FT-070 
  Lampa charakteryzuje się unikalną konstrukcją podwójną hermetyzacją, która zapewnia hermetyczność układu świetlnego mimo ewentualnego uszkodzenia szkła zewnętrznego. Rewelacyjny system montażu lampy, brak widocznych elementów łączenia lampy z karoserią czy uchwytem kątowym. Możliwość montażu lampki z obu stron kątownika w zależności od potrzeb klienta.

   lampy obrysowe z grupy produktów FT-195
  Możliwość montażu lampy w poziomie oraz pionie za pomocą taśmy dwustronnej lub/i za pomocą dwóch wkrętów.

   lampa stopu 
  Dodatkowa lampa stop mocowana za pomocą taśmy dwustronnej lub/i za pomocą dwóch wkrętów. Polaryzacja podłączenia lampy jest dowolna. Występuje w dwóch długościach przewodu 0,5 m oraz 3,8 m.

   lampy tylne FT-113 Y LED oraz FT-113 LED
  Uniwersalne lampy tylne 3 funkcyjne LED. Lampy wyróżnia bardzo atrakcyjny i nowoczesny wygląd dzięki któremu każdy zauważy Cię na drodze. Konstrukcja lampy odporna na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne, klosz wykonany z PC. Wychodząc naprzeciw potrzebom Naszych Klientów lampa FT-113 Y LED posiada homologację Y, dzięki której lampy te można montować 2 lub 3 sztuki obok siebie po każdej ze stron.

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ I KONTAKTU Z NASZYMI HANDLOWCAMI !!!

 • Szanowni Klienci, firma FRISTOM Tomasz Frieske pragnie poinformować, że rozszerzyliśmy swoją ofertę lamp tylnych LED o kolejne produkty:

  Dostępne w sieci sprzedaży firmy FRISTOM Tomasz Frieske są zarówno wersje lampy z 1m kablem oraz złączem Bajonet 5PIN.

  Prezentowana grupa lamp FT-130 LED wyróżnia się bardzo atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądem. Znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim w przyczepach towarowych i bagażnikach rowerowych montowanych na haku holowniczym. W produkcji lampy zastosowano materiały i komponenty elektroniczne najwyższej jakości, które sprawiają, że lampa łączy w sobie doskonałe właściwości świetlne i użytkowe.

 • Szanowni Klienci, firma FRISTOM Tomasz Frieske pragnie poinformować, że rozszerzyliśmy swoją ofertę lamp LED o kolejne produkty:

  • uniwersalne lampy tylne 3 funkcyjne LED bez oświetlenia tablicy rejestracyjnej (FT-120 LED/ FT-121 LED, FT-122 LED)
  • uniwersalne lampy tylne 4 funkcyjne LED z oświetleniem tablicy rejestracyjnej (FT-120 T LED, FT-121 T LED, FT-122 T LED)

  Prezentacje multimedialne produktów dostępne pod poniższymi adresami:

  Prezentowane lampy charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i szerokim wachlarzem zastosowań. Produkowane są z materiałów najwyższej jakości, co umożliwia ich bardzo długą i bezobsługową eksploatację.

 • Szanowni Państwo,

  jest nam niezmiernie miło poinformować naszych Klientów, że dnia 22.12.2014 firma FRISTOM Tomasz Frieske pozytywnie przeszła audyt systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008 w obszarach projektowania, produkcji i sprzedaży lamp samochodowych, urządzeń odblaskowych i innych wyrobów z tworzyw sztucznych.

 • Informujemy, że jest już dostępna nowa wersja katalogu produktów firmy FRISTOM 2014 w wersji elektronicznej. Papierowa wersja katalogu będzie dostępna w listopadzie. Zwracamy Państwa uwagę na rozszerzenie naszej oferty o wiele nowych, interesujących pozycji m.in. w grupach:

  • lamp ostrzegawczych LED FT-100 (kogutów),
  • lampy tylne FT-110, FT-111, FT-112, FT-120, FT-121, FT-122.

  Serdecznie zapraszamy do pobrania nowego KATALOGU FRISTOM 2014 w wersji Pdf w zakładce ”PRODUKTY”.

 • Firma FRISTOM Tomasz Frieske wprowadziła do oferty linię atrakcyjnych wizualnie i energooszczędnych (2,8W) lamp oświetlenia wnętrza 4-LED: FT-043 i FT-044.

 • Szanowni Państwo,

  z radością informujemy, że po długim okresie starannych przygotowań i prac nad polską wersją serwisu internetowego w dniu 13.05.2013 (poniedziałek) została uruchomiona uaktualniona wersja strony www.fristom.com.pl w odmienionej szacie graficznej.

 • Szanowni Klienci,
  firma FRISTOM Tomasz Frieske pragnie Państwa poinformować o rozszerzeniu oferty sprzedażowej o 22 nowe produkty wykonane w technologii LED:

  • FT-038 - grupa lamp obrysowych
  • FT-040 - grupa lamp przeciwmgłowych
  • FT-041 - grupa lamp cofania

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi NOWOŒŚCIAMI.
  Produkty dostępne w firmie FRISTOM oraz punktach sprzedaży naszych Dystrybutorów.

Facebook YouTube
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest FRISTOM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Sicienki, przy ul. Przemysłowej 5, 86-014, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000529238, e-mail: fristom@fristom.com.pl, nr tel. +48 52 360 90 50/ 51. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.