Aktualności

 • BEDNARY 2017

  02-10-2017

  Po raz kolejny Firma Fristom widoczna była na Targach Bednary 2017.
  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.

  Zapraszamy za rok!

 • Drodzy Klienci, z przyjemnością informujemy o mega mocy nowości, które właśnie wprowadziliśmy do naszej oferty. Produkty, którymi chcemy się Państwu pochwalić to:

   - lampy obrysowe z grupy produktów FT-070 
  Lampa charakteryzuje się unikalną konstrukcją podwójną hermetyzacją, która zapewnia hermetyczność układu świetlnego mimo ewentualnego uszkodzenia szkła zewnętrznego. Rewelacyjny system montażu lampy, brak widocznych elementów łączenia lampy z karoserią czy uchwytem kątowym. Możliwość montażu lampki z obu stron kątownika w zależności od potrzeb klienta.

   lampy obrysowe z grupy produktów FT-195
  Możliwość montażu lampy w poziomie oraz pionie za pomocą taśmy dwustronnej lub/i za pomocą dwóch wkrętów.

   lampa stopu 
  Dodatkowa lampa stop mocowana za pomocą taśmy dwustronnej lub/i za pomocą dwóch wkrętów. Polaryzacja podłączenia lampy jest dowolna. Występuje w dwóch długościach przewodu 0,5 m oraz 3,8 m.

   lampy tylne FT-113 Y LED oraz FT-113 LED
  Uniwersalne lampy tylne 3 funkcyjne LED. Lampy wyróżnia bardzo atrakcyjny i nowoczesny wygląd dzięki któremu każdy zauważy Cię na drodze. Konstrukcja lampy odporna na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne, klosz wykonany z PC. Wychodząc naprzeciw potrzebom Naszych Klientów lampa FT-113 Y LED posiada homologację Y, dzięki której lampy te można montować 2 lub 3 sztuki obok siebie po każdej ze stron.

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ I KONTAKTU Z NASZYMI HANDLOWCAMI !!!

 • Szanowni Klienci, firma FRISTOM Tomasz Frieske pragnie poinformować, że rozszerzyliśmy swoją ofertę lamp tylnych LED o kolejne produkty:

  Dostępne w sieci sprzedaży firmy FRISTOM Tomasz Frieske są zarówno wersje lampy z 1m kablem oraz złączem Bajonet 5PIN.

  Prezentowana grupa lamp FT-130 LED wyróżnia się bardzo atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądem. Znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim w przyczepach towarowych i bagażnikach rowerowych montowanych na haku holowniczym. W produkcji lampy zastosowano materiały i komponenty elektroniczne najwyższej jakości, które sprawiają, że lampa łączy w sobie doskonałe właściwości świetlne i użytkowe.

 • Szanowni Klienci, firma FRISTOM Tomasz Frieske pragnie poinformować, że rozszerzyliśmy swoją ofertę lamp LED o kolejne produkty:

  • uniwersalne lampy tylne 3 funkcyjne LED bez oświetlenia tablicy rejestracyjnej (FT-120 LED/ FT-121 LED, FT-122 LED)
  • uniwersalne lampy tylne 4 funkcyjne LED z oświetleniem tablicy rejestracyjnej (FT-120 T LED, FT-121 T LED, FT-122 T LED)

  Prezentacje multimedialne produktów dostępne pod poniższymi adresami:

  Prezentowane lampy charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i szerokim wachlarzem zastosowań. Produkowane są z materiałów najwyższej jakości, co umożliwia ich bardzo długą i bezobsługową eksploatację.

 • Szanowni Państwo,

  jest nam niezmiernie miło poinformować naszych Klientów, że dnia 22.12.2014 firma FRISTOM Tomasz Frieske pozytywnie przeszła audyt systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008 w obszarach projektowania, produkcji i sprzedaży lamp samochodowych, urządzeń odblaskowych i innych wyrobów z tworzyw sztucznych.

 • Informujemy, że jest już dostępna nowa wersja katalogu produktów firmy FRISTOM 2014 w wersji elektronicznej. Papierowa wersja katalogu będzie dostępna w listopadzie. Zwracamy Państwa uwagę na rozszerzenie naszej oferty o wiele nowych, interesujących pozycji m.in. w grupach:

  • lamp ostrzegawczych LED FT-100 (kogutów),
  • lampy tylne FT-110, FT-111, FT-112, FT-120, FT-121, FT-122.

  Serdecznie zapraszamy do pobrania nowego KATALOGU FRISTOM 2014 w wersji Pdf w zakładce ”PRODUKTY”.

 • Firma FRISTOM Tomasz Frieske wprowadziła do oferty linię atrakcyjnych wizualnie i energooszczędnych (2,8W) lamp oświetlenia wnętrza 4-LED: FT-043 i FT-044.

 • Szanowni Państwo,

  z radością informujemy, że po długim okresie starannych przygotowań i prac nad polską wersją serwisu internetowego w dniu 13.05.2013 (poniedziałek) została uruchomiona uaktualniona wersja strony www.fristom.com.pl w odmienionej szacie graficznej.

Facebook YouTube